אודות החברה

הצוות שלנו

אריה מדורסקי

אריה מדורסקי

CEO ובעלים

החזון שלי הוא לפשט ולהנגיש את עולם הביטוח הפנסיוני ללקוחותינו- כי ביטוח לא חייב להיות עניין מסובך.
בהתמחותי, אני יועץ חיצוני לעסקים וארגונים בתחום ביטוח החיים והפנסיה.
הניסיון שלי ב-40 השנים האחרונות הן כסוכן ביטוח והן כעובד בחברת ביטוח, מאפשר לי להראות ללקוחות שלי שניתן בקלות וביעילות לעמוד בתנאי הרגולציה ולהבין ביטוח.
אני מייעץ לארגונים כיצד לנהל את התנאים הסוציאליים של העובדים בצורה קלה ופשוטה.
מייעל תהליכי עבודה מול הגופים המוסדיים ומסייע במעבר למערכת דיווח ממוכנת ותפעול פנסיוני מתקדם למעסיק. בסופו של דבר, כמו בכל תחום- עסקים עושים עם אנשים.
הכרותי העמוקה עם אנשי מפתח בתחום מסייעת לי לקדם את האינטרסים של לקוחותיי ולפשט עבורם תליכים מורכבים תוך שמירה על הוראות ההחוק.

מיכל מדורסקי

מיכל מדורסקי

CFO ובעלים

מאז הצבא אני בתחום הביטוח. התחלתי את הקריירה שלי לפני למעלה מ-30 שנה כפקידת ביטוח אלמנטרי, משם התקדמתי בדרגות עד שניהלתי תיקים מרובי לקוחות.
לפני כ-12 שנה, החלטתי שאני מצטרפת לאריה בעלי ומתמקדת בעסק המשפחתי שלנו.
מאז, אני חיה ונושמת את תחום הביטוחים הפנסיוניים על כל גווניו, תוך כדי התמחות והתמקדות בתחום הגבייה שהוא תמיד מאתגר במיוחד בעולם הביטוח. "כוח העל" שלי, מגיע מתוך הבנת והכרת המערכת מבפנים. אני פועלת כמו סיירת מטכ"ל. יודעת מה לדרוש וממי, משכילה לזהות את הדרך הכי קצרה בתוך המערכת הסבוכה שנקראת חברות ביטוח ולוודא שכאשר מעסיק מבצע הפקדות, הכסף מגיע למקום הנכון עם השיוך הנכון. אליי מגיעים בדרך כלל שמשהו לא מתבצע בצורה תקינה ואני באמצעות "מגע הקסם שלי" מתקנת הכל... ומהר!

מיכל פוליטי

מיכל פוליטי

מנהלת תחום לקוחות

מתחילת הקריירה שלי, לפני 20 שנה, נכנסתי לתחום הביטוח, התאהבתי ולא עזבתי מאז. הקריירה שלי בביטוח התחילה בחברת מנורה כרפרנטית ביטוח. לפני 13 שנים, הצטרפתי לאריה כעוזרת אישית, מנהלת דסק שירות לסוכן ועוד מגוון רחב של תפקידים כיום בכל פניה אני אחראית על תחום שירות הלקוחות בחברה בתחום הביטוח וגם בתחום התפעול.
כיום בכל פניה אתם קודם כל מגיעים אלי. אני היד המכוונת והאוזן הקשבת. אני יודעת לזהות את הבעיה ולנתב אותה בתוך החברה לגורמים הנכונים, כך שתקבלו את המענה המהיר והאיכותי ביותר.

ארתור שיך

ארתור שיך

מנהל תחום לקוחות

תחילת הקריירה שלי, לפני כעשור, הייתה כרפרנט גביה ורפרנט חיסכון לתווך הארוך בחברת ביטוח גדולה. אני בעל מיד עדכני לגבי איך הדברים ״עובדים מבפנים״. אני יודע מה חברת הביטוח דורשת, איפה נקודות החוזקה ואיפה נקודות החולשה עליהן צריך להשגיח בשבע עיניים. אני יודע בוודאות למי לפנות ומה לעשות, כדי שלא יהיו למעסיק הפתעות בסוף החודש ואם כבר הגיע אליי מעסיק עם ״הרבה הפתעות״, אני אדע להטוות את הדרך הקצרה ביותר לפתרון.

תומר מדורסקי

תומר מדורסקי

מנהל פיתוח עסקי

אני רוצה שתדעו עליי שאני סטודנט, כן... סטודנט לביטוח! כמו שאתם מבינים משם המשפחה שלי, אני הבן של מיכל ואריה.
אחרי שסיימתי את שירותי הצבאי ועסקתי בתחום המכירות, החלטתי שאני רוצה להבין על מה ההורים שלי דיברו כל השנים והצטרפתי לעסק המשפחתי. אתם תפגשו אותי כשתצטרפו לשירות שלנו. אני יודע להסביר לכם בדיוק, למה כדאי לכם לעבוד איתנו ואיך אנחנו שונים משאר הנוף... ואנחנו שונים... מאוד. לי חשוב שהלקוחות שלנו יחוו חוויה טובה ויקבלו שירות איכותי מהרגע שהם שומעים עלינו לראשונה ועד שהם משלמים לנו את החשבונית בסוף החודש, כך שאם אי פעם יהיו לכם הערות והארות, הדלת והטלפון שלי תמיד פתוחים ואני לגמרי הכתובת.